+48 22 881 61 60 biuro@martik-med.pl

Kim jesteśmy?

Klinika Martik to miejsce, w którym w rodzinnej atmosferze znajdziesz profesjonalne wsparcie i pomoc między innymi: fizjoterapeutyczną, Integracji Sensorycznej, logopedyczną, neurologopedyczną, psychologiczną, psychoterapeutyczną dla dzieci oraz osób dorosłych. 

Każdy z nas jest inny, ma też różne potrzeby oraz uwarunkowania psycho-motoryczne, dlatego sposób terapii zawsze dobieramy indywidualnie. Przyjmują u nas wyłącznie doświadczeni, wysoko wykwalifikowani specjaliści sukcesywnie podnoszący swoje kompetencje.

Od 2017 roku służymy swoją wiedzą i doświadczeniem całym rodzinom. Cieszymy się, że tak licznie obdarzacie nas swoim zaufaniem. Dlatego ciągle zapraszamy do naszego zespołów kolejnych wspaniałych specjalistów i poszerzamy naszą ofertę.

Dlaczego my?

R

Doświadczenie

mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami i wysokie kwalifikacje medyczne poszerzone o wiedzę ze specjalistycznych kursów oraz konferencji naukowych.

R

Skuteczność

wykorzystujemy najnowsze metody fizjoterapii poparte wiedzą medyczną, które zawsze dobieramy indywidualnie do potrzeb pacjenta. Pozwala to skutecznie osiągać cele rehabilitacji

R

Bezpieczeństwo

naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Prowadzimy zatem skuteczną terapię dopasowaną do możliwości i potrzeb pacjenta.

R

Zaangażowanie

fizjoterapia to nasza pasja i dążenie do samodoskonalenia. Wkładamy w nią serce, by pomagać naszym pacjentom i wspólne z nimi cieszyć się efektami naszej współpracy.
R

Kompleksowość

posiadamy szeroki wachlarz ukończonych specjalizacji i kursów, by holistycznie pomagać pacjentowi. Współpracujemy między sobą, wymieniając wiedzę i doświadczania oraz uzupełniając swoje możliwości.
R

Jakość Sprzętu

dysponujemy najwyższej jakości, innowacyjnym sprzętem medycznym, który pomaga w prowadzonej terapii i uatrakcyjnia zajęcia dzieci.
R

Komfortowe Gabinety

mamy nowoczesne, klimatyzowane, wyposażone w wentylację czyszczącą powietrze oraz instalację antysmogową gabinety.
R

Prywatny Parking

dla wygody naszych pacjentów udostępniamy własny parking.
R

Mamy dwie Lokalizacje oraz dogodne Godziny Wizyt

dla Państwa wygody stworzyliśmy dwie lokalizacje na terenie Warszawy, w dzielnicy Wola oraz Włochy/Ochota. Przyjmujemy w dni powszednie od godz. 7:30 do 22:00, w soboty między 8.00 a 19:00.

Nasz zespół

Oddział Martik Wola przy ul. Kazimierza 47

Marta Bogucka-Frańczak

Marta Bogucka-Frańczak

Fizjoterapia niemowląt i małych dzieci; Integracja Sesnoryczna dzieci 0-2 lata

Magdalena Kątnik

Magdalena Kątnik

Fizjoterapia niemowląt i małych dzieci; Fizjoterapia neurologiczna

Jolanta Dzierzyc-Kulhawik

Jolanta Dzierzyc-Kulhawik

Fizjoterapia niemowląt oraz małych dzieci; Fizjoterapia neurologiczna

Justyna Domanowska

Justyna Domanowska

Fizjoterapia niemowląt i małych dzieci; Techniki osteopatyczne dzieci

Kinga Majchrzyk

Kinga Majchrzyk

Fizjoterapia niemowląt i dzieci; Fizjoterapia neurologiczna oraz ortopedyczna

Paulina Sieradzka

Paulina Sieradzka

Fizjoterapia niemowląt oraz małych dzieci; Terapia Integracji Sensorycznej

Weronika Sawicka

Weronika Sawicka

Fizjoterapia niemowląt oraz małych dzieci; Fizjoterapia neurologiczna

Dominik Czarski

Dominik Czarski

Fizjoterapia dzieci w każdym wieku oraz dorosłych; Terapia Integracji Sensorycznej

Paulina Zatońska

Paulina Zatońska

Terapia Integracji Sensorycznej dzieci; Fizjoterapia dzieci od 3 roku życia

Piotr Podgórski

Piotr Podgórski

Fizjoterapia, Integracja Sensoryczna dzieci od 3 roku życia i dorosłych

Julia Ochodek

Julia Ochodek

Fizjoterapia dzieci, Terapia Integracji Sensorycznej

Michał Kujawski

Michał Kujawski

Fizjoterapia wad postawy dzieci i młodzieży od 5 r.ż.; Terapia skolioz

Agnieszka Budyńska

Agnieszka Budyńska

Fizjoterapia uroginekologiczna Pań oraz Panów; Terapia manualna

Piotr Otrząsek

Piotr Otrząsek

Fizjoterapia osób dorosłych, terapia manualna, Masaż

Małgorzata Romanowska

Małgorzata Romanowska

Neurologopeda/ Logopeda niemowląt, dzieci oraz osób dorosłych

Agnieszka Żywioł

Agnieszka Żywioł

Logopeda; Terapeuta Miofunkcjonalny

Aleksandra Kaczmarek

Aleksandra Kaczmarek

Psycholog dzieci i młodzieży; Trener TUS

Anna Radzka

Anna Radzka

Psycholog dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych; Trener TUS

Oddział Martik Włochy przy ul. Instalatorów 5a

Marta Bogucka-Frańczak

Marta Bogucka-Frańczak

Fizjoterapia niemowląt oraz małych dzieci; Integracja Sensoryczna dzieci 0-2 lata

Magdalena Kątnik

Magdalena Kątnik

Fizjoterapia niemowląt oraz małych dzieci; Fizjoterapia neurologiczna

Jolanta Dzierzyc-Kulhawik

Jolanta Dzierzyc-Kulhawik

Fizjoterapia niemowląt oraz małych dzieci; Fizjoterapia neurologiczna

Gabriela Matusiewicz

Gabriela Matusiewicz

Fizjoterapia niemowląt oraz małych dzieci.Terapia Integracji Sensorycznej.

Paulina Sieradzka

Paulina Sieradzka

Fizjoterapia niemowląt oraz małych dzieci; Terapia Integracji Sensorycznej

Dominik Czarski

Dominik Czarski

Fizjoterapia dzieci w każdym wieku oraz dorosłych; Terapia Integracji Sesnorycznej

Paulina Zatońska

Paulina Zatońska

Terapia Integracji Sensorycznej dzieci od 2 r.ż.; Fizjoterapia dzieci od 2 r.ż.

Julia Ochodek

Julia Ochodek

Fizjoterapia dzieci, Terapia Integracji Sensorycznej od 3 roku życia

Julia Szczygieł

Julia Szczygieł

Terapia Integracji Sensorycznej, Fizjoterapia dzieci pd 3 roku życia

Piotr Podgórski

Piotr Podgórski

Fizjoterapia, Integracja Sensoryczna dzieci od 3 roku życia i dorosłych

Piotr Otrząsek

Piotr Otrząsek

Terapia manualna osób dorosłych; masaż

Angelika Hołownia

Angelika Hołownia

Fizjoterapia uroginekologiczna oraz terapia Pań i Panów

Patrycja Jakubiak

Patrycja Jakubiak

Fizjoterapia uroginekologiczna oraz terapia Pań

Aleksandra Kaczmarek

Aleksandra Kaczmarek

Psycholog dzieci i młodzieży; Trener TUS

Małgorzata Romanowska

Małgorzata Romanowska

Neurologopeda/ Logopeda niemowląt, dzieci oraz osób dorosłych

Magdalena Zając

Magdalena Zając

Neurologopedka, terapeutka miofunkcjonalna dzieci od 3 roku życia

Kamila Wróbel

Kamila Wróbel

Logopeda; Terapeuta Miofunkcjonalny

Galeria

Opinie o naszej klinice

{ Do Kliniki Rehabilitacyjnej Martik trafiłam z ówcześnie czteromiesięczną córką Basią, wykazującą niepokojące zachowania tj. ostre wyginanie do tyłu, wpadanie w panikę przy pozycji „na brzuszku”, ciągłe przechylenie głowy w jedną stronę itd. Od pierwszej sesji terapeutycznej widać było poprawę. Po każdych niemal zajęciach Basia prezentowała w domu nowe umiejętności. Dodatkowo utrudnione z Basią Panie rehabilitantki mają […] {
5
Basia z mamą Agnieszką
{ Od kilku miesięcy korzystamy z synkiem z usług fizjoterapii niemowląt Kliniki Martik. Pani Ewa, w ręce której trafiliśmy jest cierpliwa i zaangażowana, widać, że w swoją pracę wkłada całe serce. Ma świetne podejście do dziecka, kreatywnie dostosowuje formę ćwiczeń, aby zainteresować i zmotywować maluszka do aktywności. Każdorazowo pokazuje ćwiczenia jakie mamy wykonywać w domu, dokładnie […] {
5
Jakub z rodzicami
{ Martik to nie tylko profesjonalna i doświadczona kadra, która potrafi zachęcić do współpracy zarówno mniejsze jak i większe dzieci. To także zespół, który kieruje się dobrem dziecka oraz wspieraniem jego rozwoju. Do tego Martik to sympatyczna i zawsze pomocna obsługa. Wszystko to składa się na miejsce, do którego miło się wraca. {
5
Bartosz i Jakub //mama Ela
{ Naszą przygodę z Martikiem rozpoczęliśmy z Szymonem kilka miesięcy temu i zdecydowanie możemy polecić to miejsce 🙂 Już w drzwiach wita nas Pani Dorotka, która miłą rozmową i ciepłym uśmiechem zawsze wprawia nas w dobry nastrój. Pani Wiola, z którą odbywają się nasze ćwiczenia, to cudowna osoba i zdecydowanie zasługuje na medal, ponieważ oprócz ogromnego […] {
5
Szymon z mamą Asią
{ Z przyjemnością polecamy zajęcia z Panią Ewą. Dzięki niej oraz wskazówkom dotyczącym przyjaznej pielęgnacji udało nam się wyeliminować asymetrię oraz wzmożone napięcie w barkach u Poli. Pani Ewa ma doskonałe podejście do maluchów. Dzięki ćwiczeniom Pola zrobiła ogromne postępy, co niezmiernie mnie jako rodzica cieszy. Jak rehabilitacja u maluchów to tylko w tym miejscu. Polecam […] {
5
Pola z mamą Kingą
{ O Klinice Martik dowiedziałam się przypadkiem z polecenia od jednej z mam na warszawskich forach, gdy szukałam rehabilitacji na szybko. Na rehabilitację chodzimy z synem do Pani Justyny, od ponad 2 miesięcy, dwa razy w tygodniu i jeszcze trochę pochodzimy. Gdy widzę jakie ogromne postępy zrobił mój syn dzięki rehabilitacji to, aż serce się raduje. […] {
5
Mikołaj z rodzicami
{ Zgłosiliśmy się do Martika na konsultację ze swoją kilkumiesięczna córeczką. Mieliśmy szczęście trafić do Pani Marty, która jest świetną specjalistką i przede wszystkim ma podejście do dzieci. Od kilku miesięcy chodzimy do Pani Małgorzaty, która bardzo angażuje się w ćwiczenia naszej córeczki i tak jak Pani Marta jest bardzo kompetentna. Bardzo polecam Klinikę Martik za […] {
5
Wiktoria z mamą Edytą
{ Śmiało mogę polecić klinikę Martik i jej fizjoterapeutów! Uczęszczaliśmy z Antosią na wizyty do przesympatycznej, odznaczającej się dużą wiedzą fizjoterapeutki. Wizyty przebiegały w miłej atmosferze i z każdych zajęć wychodziliśmy z nową wiedzą oraz nową umiejętnością. Pani fizjoterapeutka w prosty i zrozumiały sposób wyjaśniła, z jakimi trudnościami zmaga się Tosia, jak warto ją wspierać, a czego unikać. Dzięki jej radom […] {
5
Tosia z mamą Elą
{ I highly recommend Martik Clinic. Although we are not Polish speakers, the Martik team made us feel like home. My little boy can’t wait for the weekly meetings with Miss Gosia who is a wonderful person. The pleasant atmosphere and well-trained staff make this clinic a top one. Many thanks, {
5
Rareș and Silvia
{ Bardzo polecamy Klinikę Martik! Fizjoterapeuci są bardzo profesjonalni, mili i mają świetne podejście do dzieci. Trafiliśmy do nich z 3 miesięcznym synkiem z asymetrią napięcia mięśniowego. Odbyliśmy kilka wizyt, na których uczyliśmy się ćwiczeń i pielęgnacji bobasa (odpowiedniego podnoszenia, noszenia czy odbijania). Efekty terapii naprawdę szybko można było zobaczyć. Dzięki Pani Fizjoterapeutce synkowi udało się skutecznie pozbyć niewłaściwego napięcia i uniknąć […] {
5
Bruno z mamą Justyną
{ Trafiliśmy do Kliniki Martik, gdy nasza córeczka Klara miała kilka miesięcy. Wspomagaliśmy jej postępy fizyczne, ćwiczyliśmy wysoki podpór, przygotowywaliśmy do siadania i wstawania. Pani Marta jest zawsze oazą spokoju i uprzejmości. Mimo, że Klara jest bardzo wrażliwym dzieckiem i nie lubi obcych zawsze bardzo chętnie wracaliśmy na kolejną wizytę, która przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze. […] {
5
Klara z mamą Natalią i tatą Ludwikiem
{ Trafiliśmy do Kliniki z 2-miesięczną córką. Fizjoterapeutka dokładnie i z dużą cierpliwością wytłumaczyła nam, zestresowanym młodym rodzicom jak postępować z noworodkiem i jak go poprawnie pielęgnować. Na kolejnych wizytach w bardzo miłej atmosferze pokazywała ćwiczenia mające na celu skorygowanie wady u dziecka. Już po kilku wizytach było widać znacząca poprawę u córki. Dzięki zaleconym ćwiczeniom […] {
5
Igusia z mamą Agnieszką
{ Polecam Klinikę Martik, jak i specjalistów w niej pracujących. Miałam okazję kilkukrotnie skorzystać z usług Kliniki u różnych terapeutów. Jestem zadowolona zarówno z samych pobytów w Martik, jak i oferty i usług tam świadczonych. Klinika jest klimatyczna, nowa i dobrze wyposażona. Jest przyjazna zarówno mamom z dziećmi, jak i dorosłym. Pracujący w niej terapeuci mają […] {
5
Zosia z Kacperkiem i mamą Anią
{ Klinika Rehabilitacji Martik to wspaniałe miejsce, pełne profesjonalistów, ale przede wszystkim kochających ludzi. Mimo trudnych chwil, jakie pojawiły się w naszym życiu, przeszliśmy przez ten czas z kochaną ciocią i wujkiem, dzięki którym nasz synek jest w pełni zdrowy. Ciężka praca połączona jest z zabawą, co pozwala bezstresowo przejść przez zajęcia malucha. Rehabilitanci nie tylko pracują z dzieckiem, […] {
5
Szymek z mamą Wiktorią
{ Do Kliniki Rehabilitacyjnej Martik trafiłam z ówcześnie czteromiesięczną córką Basią, wykazującą niepokojące zachowania tj. ostre wyginanie do tyłu, wpadanie w panikę przy pozycji „na brzuszku”, ciągłe przechylenie głowy w jedną stronę itd. Od pierwszej sesji terapeutycznej widać było poprawę. Po każdych niemal zajęciach Basia prezentowała w domu nowe umiejętności. Dodatkowo utrudnione z Basią Panie rehabilitantki mają […] {
5
Basia z mamą Agnieszką
{ Od kilku miesięcy korzystamy z synkiem z usług fizjoterapii niemowląt Kliniki Martik. Pani Ewa, w ręce której trafiliśmy jest cierpliwa i zaangażowana, widać, że w swoją pracę wkłada całe serce. Ma świetne podejście do dziecka, kreatywnie dostosowuje formę ćwiczeń, aby zainteresować i zmotywować maluszka do aktywności. Każdorazowo pokazuje ćwiczenia jakie mamy wykonywać w domu, dokładnie […] {
5
Jakub z rodzicami
{ Martik to nie tylko profesjonalna i doświadczona kadra, która potrafi zachęcić do współpracy zarówno mniejsze jak i większe dzieci. To także zespół, który kieruje się dobrem dziecka oraz wspieraniem jego rozwoju. Do tego Martik to sympatyczna i zawsze pomocna obsługa. Wszystko to składa się na miejsce, do którego miło się wraca. {
5
Bartosz i Jakub //mama Ela
{ Naszą przygodę z Martikiem rozpoczęliśmy z Szymonem kilka miesięcy temu i zdecydowanie możemy polecić to miejsce 🙂 Już w drzwiach wita nas Pani Dorotka, która miłą rozmową i ciepłym uśmiechem zawsze wprawia nas w dobry nastrój. Pani Wiola, z którą odbywają się nasze ćwiczenia, to cudowna osoba i zdecydowanie zasługuje na medal, ponieważ oprócz ogromnego […] {
5
Szymon z mamą Asią
{ Z przyjemnością polecamy zajęcia z Panią Ewą. Dzięki niej oraz wskazówkom dotyczącym przyjaznej pielęgnacji udało nam się wyeliminować asymetrię oraz wzmożone napięcie w barkach u Poli. Pani Ewa ma doskonałe podejście do maluchów. Dzięki ćwiczeniom Pola zrobiła ogromne postępy, co niezmiernie mnie jako rodzica cieszy. Jak rehabilitacja u maluchów to tylko w tym miejscu. Polecam […] {
5
Pola z mamą Kingą
{ O Klinice Martik dowiedziałam się przypadkiem z polecenia od jednej z mam na warszawskich forach, gdy szukałam rehabilitacji na szybko. Na rehabilitację chodzimy z synem do Pani Justyny, od ponad 2 miesięcy, dwa razy w tygodniu i jeszcze trochę pochodzimy. Gdy widzę jakie ogromne postępy zrobił mój syn dzięki rehabilitacji to, aż serce się raduje. […] {
5
Mikołaj z rodzicami
{ Zgłosiliśmy się do Martika na konsultację ze swoją kilkumiesięczna córeczką. Mieliśmy szczęście trafić do Pani Marty, która jest świetną specjalistką i przede wszystkim ma podejście do dzieci. Od kilku miesięcy chodzimy do Pani Małgorzaty, która bardzo angażuje się w ćwiczenia naszej córeczki i tak jak Pani Marta jest bardzo kompetentna. Bardzo polecam Klinikę Martik za […] {
5
Wiktoria z mamą Edytą
{ Śmiało mogę polecić klinikę Martik i jej fizjoterapeutów! Uczęszczaliśmy z Antosią na wizyty do przesympatycznej, odznaczającej się dużą wiedzą fizjoterapeutki. Wizyty przebiegały w miłej atmosferze i z każdych zajęć wychodziliśmy z nową wiedzą oraz nową umiejętnością. Pani fizjoterapeutka w prosty i zrozumiały sposób wyjaśniła, z jakimi trudnościami zmaga się Tosia, jak warto ją wspierać, a czego unikać. Dzięki jej radom […] {
5
Tosia z mamą Elą
{ I highly recommend Martik Clinic. Although we are not Polish speakers, the Martik team made us feel like home. My little boy can’t wait for the weekly meetings with Miss Gosia who is a wonderful person. The pleasant atmosphere and well-trained staff make this clinic a top one. Many thanks, {
5
Rareș and Silvia
{ Bardzo polecamy Klinikę Martik! Fizjoterapeuci są bardzo profesjonalni, mili i mają świetne podejście do dzieci. Trafiliśmy do nich z 3 miesięcznym synkiem z asymetrią napięcia mięśniowego. Odbyliśmy kilka wizyt, na których uczyliśmy się ćwiczeń i pielęgnacji bobasa (odpowiedniego podnoszenia, noszenia czy odbijania). Efekty terapii naprawdę szybko można było zobaczyć. Dzięki Pani Fizjoterapeutce synkowi udało się skutecznie pozbyć niewłaściwego napięcia i uniknąć […] {
5
Bruno z mamą Justyną
{ Trafiliśmy do Kliniki Martik, gdy nasza córeczka Klara miała kilka miesięcy. Wspomagaliśmy jej postępy fizyczne, ćwiczyliśmy wysoki podpór, przygotowywaliśmy do siadania i wstawania. Pani Marta jest zawsze oazą spokoju i uprzejmości. Mimo, że Klara jest bardzo wrażliwym dzieckiem i nie lubi obcych zawsze bardzo chętnie wracaliśmy na kolejną wizytę, która przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze. […] {
5
Klara z mamą Natalią i tatą Ludwikiem
{ Trafiliśmy do Kliniki z 2-miesięczną córką. Fizjoterapeutka dokładnie i z dużą cierpliwością wytłumaczyła nam, zestresowanym młodym rodzicom jak postępować z noworodkiem i jak go poprawnie pielęgnować. Na kolejnych wizytach w bardzo miłej atmosferze pokazywała ćwiczenia mające na celu skorygowanie wady u dziecka. Już po kilku wizytach było widać znacząca poprawę u córki. Dzięki zaleconym ćwiczeniom […] {
5
Igusia z mamą Agnieszką
{ Polecam Klinikę Martik, jak i specjalistów w niej pracujących. Miałam okazję kilkukrotnie skorzystać z usług Kliniki u różnych terapeutów. Jestem zadowolona zarówno z samych pobytów w Martik, jak i oferty i usług tam świadczonych. Klinika jest klimatyczna, nowa i dobrze wyposażona. Jest przyjazna zarówno mamom z dziećmi, jak i dorosłym. Pracujący w niej terapeuci mają […] {
5
Zosia z Kacperkiem i mamą Anią
{ Klinika Rehabilitacji Martik to wspaniałe miejsce, pełne profesjonalistów, ale przede wszystkim kochających ludzi. Mimo trudnych chwil, jakie pojawiły się w naszym życiu, przeszliśmy przez ten czas z kochaną ciocią i wujkiem, dzięki którym nasz synek jest w pełni zdrowy. Ciężka praca połączona jest z zabawą, co pozwala bezstresowo przejść przez zajęcia malucha. Rehabilitanci nie tylko pracują z dzieckiem, […] {
5
Szymek z mamą Wiktorią
{ Do Kliniki Rehabilitacyjnej Martik trafiłam z ówcześnie czteromiesięczną córką Basią, wykazującą niepokojące zachowania tj. ostre wyginanie do tyłu, wpadanie w panikę przy pozycji „na brzuszku”, ciągłe przechylenie głowy w jedną stronę itd. Od pierwszej sesji terapeutycznej widać było poprawę. Po każdych niemal zajęciach Basia prezentowała w domu nowe umiejętności. Dodatkowo utrudnione z Basią Panie rehabilitantki mają […] {
5
Basia z mamą Agnieszką
{ Od kilku miesięcy korzystamy z synkiem z usług fizjoterapii niemowląt Kliniki Martik. Pani Ewa, w ręce której trafiliśmy jest cierpliwa i zaangażowana, widać, że w swoją pracę wkłada całe serce. Ma świetne podejście do dziecka, kreatywnie dostosowuje formę ćwiczeń, aby zainteresować i zmotywować maluszka do aktywności. Każdorazowo pokazuje ćwiczenia jakie mamy wykonywać w domu, dokładnie […] {
5
Jakub z rodzicami
{ Martik to nie tylko profesjonalna i doświadczona kadra, która potrafi zachęcić do współpracy zarówno mniejsze jak i większe dzieci. To także zespół, który kieruje się dobrem dziecka oraz wspieraniem jego rozwoju. Do tego Martik to sympatyczna i zawsze pomocna obsługa. Wszystko to składa się na miejsce, do którego miło się wraca. {
5
Bartosz i Jakub //mama Ela
{ Naszą przygodę z Martikiem rozpoczęliśmy z Szymonem kilka miesięcy temu i zdecydowanie możemy polecić to miejsce 🙂 Już w drzwiach wita nas Pani Dorotka, która miłą rozmową i ciepłym uśmiechem zawsze wprawia nas w dobry nastrój. Pani Wiola, z którą odbywają się nasze ćwiczenia, to cudowna osoba i zdecydowanie zasługuje na medal, ponieważ oprócz ogromnego […] {
5
Szymon z mamą Asią
{ Z przyjemnością polecamy zajęcia z Panią Ewą. Dzięki niej oraz wskazówkom dotyczącym przyjaznej pielęgnacji udało nam się wyeliminować asymetrię oraz wzmożone napięcie w barkach u Poli. Pani Ewa ma doskonałe podejście do maluchów. Dzięki ćwiczeniom Pola zrobiła ogromne postępy, co niezmiernie mnie jako rodzica cieszy. Jak rehabilitacja u maluchów to tylko w tym miejscu. Polecam […] {
5
Pola z mamą Kingą
{ O Klinice Martik dowiedziałam się przypadkiem z polecenia od jednej z mam na warszawskich forach, gdy szukałam rehabilitacji na szybko. Na rehabilitację chodzimy z synem do Pani Justyny, od ponad 2 miesięcy, dwa razy w tygodniu i jeszcze trochę pochodzimy. Gdy widzę jakie ogromne postępy zrobił mój syn dzięki rehabilitacji to, aż serce się raduje. […] {
5
Mikołaj z rodzicami
{ Zgłosiliśmy się do Martika na konsultację ze swoją kilkumiesięczna córeczką. Mieliśmy szczęście trafić do Pani Marty, która jest świetną specjalistką i przede wszystkim ma podejście do dzieci. Od kilku miesięcy chodzimy do Pani Małgorzaty, która bardzo angażuje się w ćwiczenia naszej córeczki i tak jak Pani Marta jest bardzo kompetentna. Bardzo polecam Klinikę Martik za […] {
5
Wiktoria z mamą Edytą
{ Śmiało mogę polecić klinikę Martik i jej fizjoterapeutów! Uczęszczaliśmy z Antosią na wizyty do przesympatycznej, odznaczającej się dużą wiedzą fizjoterapeutki. Wizyty przebiegały w miłej atmosferze i z każdych zajęć wychodziliśmy z nową wiedzą oraz nową umiejętnością. Pani fizjoterapeutka w prosty i zrozumiały sposób wyjaśniła, z jakimi trudnościami zmaga się Tosia, jak warto ją wspierać, a czego unikać. Dzięki jej radom […] {
5
Tosia z mamą Elą
{ I highly recommend Martik Clinic. Although we are not Polish speakers, the Martik team made us feel like home. My little boy can’t wait for the weekly meetings with Miss Gosia who is a wonderful person. The pleasant atmosphere and well-trained staff make this clinic a top one. Many thanks, {
5
Rareș and Silvia
{ Bardzo polecamy Klinikę Martik! Fizjoterapeuci są bardzo profesjonalni, mili i mają świetne podejście do dzieci. Trafiliśmy do nich z 3 miesięcznym synkiem z asymetrią napięcia mięśniowego. Odbyliśmy kilka wizyt, na których uczyliśmy się ćwiczeń i pielęgnacji bobasa (odpowiedniego podnoszenia, noszenia czy odbijania). Efekty terapii naprawdę szybko można było zobaczyć. Dzięki Pani Fizjoterapeutce synkowi udało się skutecznie pozbyć niewłaściwego napięcia i uniknąć […] {
5
Bruno z mamą Justyną
{ Trafiliśmy do Kliniki Martik, gdy nasza córeczka Klara miała kilka miesięcy. Wspomagaliśmy jej postępy fizyczne, ćwiczyliśmy wysoki podpór, przygotowywaliśmy do siadania i wstawania. Pani Marta jest zawsze oazą spokoju i uprzejmości. Mimo, że Klara jest bardzo wrażliwym dzieckiem i nie lubi obcych zawsze bardzo chętnie wracaliśmy na kolejną wizytę, która przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze. […] {
5
Klara z mamą Natalią i tatą Ludwikiem
{ Trafiliśmy do Kliniki z 2-miesięczną córką. Fizjoterapeutka dokładnie i z dużą cierpliwością wytłumaczyła nam, zestresowanym młodym rodzicom jak postępować z noworodkiem i jak go poprawnie pielęgnować. Na kolejnych wizytach w bardzo miłej atmosferze pokazywała ćwiczenia mające na celu skorygowanie wady u dziecka. Już po kilku wizytach było widać znacząca poprawę u córki. Dzięki zaleconym ćwiczeniom […] {
5
Igusia z mamą Agnieszką
{ Polecam Klinikę Martik, jak i specjalistów w niej pracujących. Miałam okazję kilkukrotnie skorzystać z usług Kliniki u różnych terapeutów. Jestem zadowolona zarówno z samych pobytów w Martik, jak i oferty i usług tam świadczonych. Klinika jest klimatyczna, nowa i dobrze wyposażona. Jest przyjazna zarówno mamom z dziećmi, jak i dorosłym. Pracujący w niej terapeuci mają […] {
5
Zosia z Kacperkiem i mamą Anią
{ Klinika Rehabilitacji Martik to wspaniałe miejsce, pełne profesjonalistów, ale przede wszystkim kochających ludzi. Mimo trudnych chwil, jakie pojawiły się w naszym życiu, przeszliśmy przez ten czas z kochaną ciocią i wujkiem, dzięki którym nasz synek jest w pełni zdrowy. Ciężka praca połączona jest z zabawą, co pozwala bezstresowo przejść przez zajęcia malucha. Rehabilitanci nie tylko pracują z dzieckiem, […] {
5
Szymek z mamą Wiktorią